Baseus Cafule Kabel USB-C til USB-C, PD 2.0, 100W, 5A, 2m - Svart




Item 1 of 3
Baseus Cafule Kabel USB-C til USB-C, PD 2.0, 100W, 5A, 2m - Svart
Produktinformasjon
- Type: USB-C til USB-C
- Støtter hurtiglading: Ja (PD 2.0)
- Kompatibel med: Enheter med USB-C
- Materiale: Aluminium, TPE, nylon flettet kabel
- Strøm: 20V/5A 100W (maks)
- Overføringhastighet: 480Mbp
- Kabellengde: 2 m
- Farge: Svart / Grå
- Varemerke: Baseus
| Artikkelnr | CATKLF-ALG1 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 6953156216365 |
| Produkttype | Ladekabel |
| Varemerke | Baseus |
| Farge | Svart |
| Kabel lengde | 2 m |
| Ampere | 5 A |
| Effekt | 100 W |
| Kontakt til enhet | USB-C |
| Kontakt til strømkilde | USB-C 1 |
Vis alt
Vurderinger
J
Johnny
2025-01-20
2024-12-03
2024-01-13
A
Annette
2023-10-03
2023-05-12
- ‹
Kategorier
Kategorier:
Galaxy S10
Samsung Galaxy Tab A 10.5 Lader (T590/T595)
Samsung Galaxy A40 skjermbeskytter
Galaxy S20 Ultra
iPhone 16 Pro Max Lader
Galaxy S8
Samsung Galaxy note 10 ladere
Huawei Mate 20 Lite
Galaxy Z Flip 7 Lader
Samsung Galaxy note 10 plus ladere
Galaxy S9 Plus Lader
Samsung Galaxy A70 Ladere
Samsung Galaxy S20 Ultra lader
iPhone 17 Pro Lader
Galaxy S20
Mobilladere
iPhone 16 Pro Lader
Ladere til Samsung Galaxy A50
Galaxy Note 8 Lader
Samsung Galaxy A3 2017 laddare
Samsung Galaxy S8 Plus laddare
Galaxy S8 Lader
Samsung Galaxy A5 2017 laddare
Samsung > Galaxy S9 Ladere
Samsung Galaxy S10 Plus Lader
iPhone Air Lader
Galaxy S9 Plus
Galaxy A70
Galaxy S10e
iPhone 15 Lader
iPhone 15 Pro Max Lader
Galaxy A3 2017
Samsung Galaxy Tab S4 10.5 Lader (T830/T835/T837)
Galaxy Z Fold7 Lader
Galaxy S20 Plus
Samsung Galaxy S20 lader
iPhone 17 Pro Max Lader
Samsung Galaxy S20 Plus lader
Galaxy S9
Galaxy Tab S4
Kabler & Ladere
iPhone 15 Pro Lader
Galaxy Note 10 Plus
Galaxy A50
Galaxy S10 Plus
iPhone 16 Lader
Galaxy Note 8
iPhone 15 Plus Lader
Samsung Galaxy S10e ladere
Galaxy Note 9
Samsung Galaxy S10 Ladere
USB Kabler
Galaxy Tab A 2018
Galaxy A5 2017
Galaxy A40
Galaxy S8 Plus
USB-C Lader
Huawei Mate 20 Pro Ladere
USB C Kabel
Galaxy A8 2018
iPhone 17 ladere
Samsung Galaxy Note 9 Ladere
Galaxy A8 2018 lader
iPhone 16 Plus Lader
Baseus Cafule Kabel USB-C til USB-C, PD 2.0, 100W, 5A, 2m - Svart
149 kr