SiGN 20W USB-C hurtiglader + 2m kabel for iPhone 15 – svart



Item 1 of 2
SiGN 20W USB-C hurtiglader + 2m kabel for iPhone 15 – svart
Produktinformasjon
SiGN Ekstrem Hurtiglader, PD, USB-C, 2m - Svart
Denns-hurtigladeren fra SiGN består av en hurtigladekabel fra SiGN med USB-C i begge ender og en effektiv vegglader som lar deg oppleve hurtiglading som aldri før.
Hurtiglader for iPhone med USB-C PD
Nå kan du lade iPhones som støtter hurtiglading med denne USB-C PD-hurtigladeren fra 0 % til 50 % – på bare 30 minutter! Det eneste du trenger i tillegg til denne veggladeren er en USB-C til Lightning-kabel! Laderen er selvfølgelig CE-merket!
Lad opp i rekordhastigheter med både USB-C PD og Qualcomm Quick Charge 3.0. Med støtte for begge hurtigladeteknologiene er USB-kabelen klar for fremtiden.
Funksjoner:
- Type: USB-C
- Strøm, kabel: 60W
- Strøm, vegglader: 20W
- Strøm: 3A
- Inngang: 100v-240V-60/50Hz
- Utgang: 5V/2,4A 9V/1,5A 14,5V/1,25A
- Hurtiglading: USB-C strømforsyning (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
- Kabellengde: 2 m
- Farge: Svart
- Merke: SiGN
| Artikkelnr | SN-USBC-IP-B |
|---|---|
| Produkttype | Mobillader |
| Varemerke | SiGN |
| Kabel lengde | 2 m |
| Ampere | 3 A |
| Effekt | 60 W, 20 W |
| Ladeport | USB-C |
| Antall utganger | 1x USB-C |
| Kontakt til enhet | USB-C |
| Kontakt til strømkilde | USB-C 1 |
Passer følgende smartphones:
- iPhone 15
- iPhone 15 Plus
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15 Pro Max
Vis alt
Vurderinger
M
Marianna
2025-06-04
A
Ann
2024-06-11
M
Marita
2023-12-11
SiGN 20W USB-C hurtiglader + 2m kabel for iPhone 15 – svart
31%
116 kr