Batteri til SBR-28 for Yaesu, 7.4V, 1750 mAh


Item 1 of 1
Batteri til SBR-28 for Yaesu, 7.4V, 1750 mAh
Produktinformasjon
| Artikkelnr | 5f109cd12a06f479dfbd43936 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128155904 |
| Spenning | 7,4 V |
| Batteri type | Li-ion |
| Passer til merke | Yaesu |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 79,00 x 51,56 x 14,50 mm |
| Kapasitet | 1750 mAh |
Batteriet erstatter:
- SBR-28
- SBR-28Li
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Yaesu FT-25R
- Yaesu FT-4VE
- Yaesu FT-4VR
- Yaesu FT-4VX
- Yaesu FT-4XE
- Yaesu FT-65R
- Yaesu FTA-250L
Vis alt
Kategorier
Kategorier:
Kommunikasjonsradio batteri
SBR-28 for Yaesu, 7.4V, 1750 mAh
299 kr