Batteri til Samsung Galaxy S10 Lite, 3.85V, 4400 mAh





Item 1 of 4
Batteri til Samsung Galaxy S10 Lite, 3.85V, 4400 mAh
Produktinformasjon
| Artikkelnr | 295ce92c6b74075648ac70ee6 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128157762 |
| Spenning | 3,85 V |
| Batteri type | Li-Polymer |
| Passer til merke | Samsung |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 76,00 x 62,46 x 5,10 mm |
| Kapasitet | 4400 mAh |
Batteriet erstatter:
- EB-BA907ABY
- GH82-21673A
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Samsung Galaxy S10 Lite
- Samsung SM-G770
- Samsung SM-G770F
- Samsung SM-G770F/DS
- Samsung SM-G770F/DSM
- Samsung SM-G770U1
Vis alt
Kategorier
Kategorier:
Samsung
Samsung Galaxy S10 Lite, 3.85V, 4400 mAh
159 kr