Batteri til Oneplus A3000, 3.8V, 3000 mAh


Item 1 of 1
Batteri til Oneplus A3000, 3.8V, 3000 mAh
Produktinformasjon
| Artikkelnr | 65b953ffb809f3077d9da35b6 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128121879 |
| Spenning | 3,8 V |
| Batteri type | Li-Polymer |
| Passer til merke | Oneplus |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 82,00 x 62,50 x 3,90 mm |
| Kapasitet | 3000 mAh |
Batteriet erstatter:
- BLP613
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Oneplus 3
- Oneplus 3 Dual SIM
- Oneplus A3000
- Oneplus A3003
Vis alt
Kategorier
Kategorier:
OnePlus
Mobilbatteri
Oneplus A3000, 3.8V, 3000 mAh
159 kr