Motorola 30W hurtiglader med USB-C-kabel, 2m - hvit



Motorola 30W hurtiglader med USB-C-kabel, 2m - hvit
- SiGN hurtiglader med én port, 30 W - hvit
- SiGN hurtigladekabel USB-C til USB-C 60W, 3A, 2m USB-C PD - Hvit
Hurtigladeadapter med én USB-C-port, effekt opptil 30 W. Med overstrømsvern, overspenningsvern, kortslutningsvern og brannsikker beskyttelse, trygg å bruke. Lader med mindre varme, høyere effektivitet. Kompakt og slitesterk, enkel å bære.
Den medfølgende hurtigladekabelen fra SiGN har USB-C i begge ender, noe som gjør den perfekt for ikke bare Motorola, men også Android-telefoner, MacBooks, iPads og Nintendo Switch – for bare å nevne noen.
USB-C PD og QC
Lad opp i rekordhastigheter med både USB-C PD og Qualcomm Quick Charge 3.0. Med støtte for begge hurtigladeteknologiene er USB-kabelen klar for fremtiden.
Spesifikasjoner:
Farge: Hvit
Merke: SiGN
Vegglader:
Inngang: 100–240 V, 50/60 Hz, 0,8 A
PD-utgang: 5V=3A 9V=3A 12V=2,5A 15V=2A 20V=1,5A
PPS: 3,3–11 V = 3 A 3,3–16 V = 2 A
Effekt: 30W (maks.)
Materiale: PC brannsikkert materiale
Kabel:
Type: USB-C-kabel
Kontakt 1: USB-C (hann)
Kontakt 2: USB-C (hann)
Effekt: 60W
Strøm: 3A
Hurtiglading: USB-C strømforsyning (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
Kabellengde: 2m
Kompatibel med:
- Motorola - Moto Razr
- Kant X30
- Edge 30, Edge 30 Ult, Edge 30 Fusion, Edge 30 Neo
- Edge 30 Pro
- Edge 20, Edge 20 Pro, Edge 20 Fusion, Edge 20 Lite
- Moto E32
- E32-er
- E40, E30, E20
- E7 Power, E7i Power,
- Moto G72, G62, G32, G62 5G, G42, G71s, G82, G Stylus 5G, G52, G22, G Power, G200 5G, G41, G71 5G, G51 5G, G31, G Pure, G50 5G, G60s, G20, G60, G50, G100, G30
- Moto G10, G10 Power
- Moto G9 Play, G9 Plus, G9 Power
- Moto G8 Play, G8 Plus
- Moto G7, G7 Plus, G7 Play, G7 Power.
| Artikkelnr | SN-MOTO-30W |
|---|---|
| Produkttype | Mobillader |
| Varemerke | SiGN |
| Kabel lengde | 2 m |
| Ampere | 3 A |
| Effekt | 30 W |
| Ladeport | USB-C |
| Antall utganger | 1x USB-C |
| Kontakt til enhet | USB-C |
| Kontakt til strømkilde | USB-C 1 |