Batteri til Honeywell Healthcare Sled, 3,7V, 3200mAh


Item 1 of 1
Batteri til Honeywell Healthcare Sled, 3,7V, 3200mAh
Produktinformasjon
| Artikkelnr | b3c0d2b5288e41946308a4a91 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128139188 |
| Spenning | 3,7 V |
| Batteri type | Li-ion |
| Passer til merke | Dolphin |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 67,20 x 44,12 x 13,24 mm |
| Kapasitet | 3200 mAh |
Batteriet erstatter:
- 60S-BATT-1
- 70e-BTEC
- BAT-EXTENDED-01
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Dolphin 60s
- Dolphin 70e
- Dolphin 75e
- Honeywell Captuvo SL42 Sled
- Honeywell Dolphin 60s
- Honeywell Dolphin 70e
- Honeywell Dolphin 75e
- Honeywell Healthcare Sled
Vis alt
Kategorier
Kategorier:
Batteri for strekkodeskanner
Honeywell Healthcare Sled, 3,7V, 3200mAh
729 kr