Lader til Google Pixel 8




Lader til Google Pixel 8
Hurtigladeadapter med én USB-C-port, effekt opptil 30 W. Med overstrømsvern, overspenningsvern, kortslutningsvern og brannsikker beskyttelse, trygg å bruke. Lader med mindre varme, høyere effektivitet. Kompakt og slitesterk, enkel å bære.
Den medfølgende hurtigladekabelen fra SiGN har USB-C i begge ender, noe som gjør den perfekt for ikke bare Google og Sony Xperia, men også Android-telefoner, MacBooks, iPads og Nintendo Switch – for bare å nevne noen.
USB-C PD og QC
Lad opp i rekordhastigheter med både USB-C PD og Qualcomm Quick Charge 3.0. Med støtte for begge hurtigladeteknologiene er USB-kabelen klar for fremtiden.
Funksjoner:
Farge: Hvit
Merke: SiGN
Vegglader:
Inngang: 100–240 V, 50/60 Hz, 0,8 A
PD-utgang: 5V=3A 9V=3A 12V=2,5A 15V=2A 20V=1,5A
PPS: 3,3–11 V = 3 A 3,3–16 V = 2 A
Effekt: 30W (maks.)
Materiale: PC brannsikkert materiale
Kabel:
Type: USB-C-kabel
Kontakt 1: USB-C (hann)
Kontakt 2: USB-C (hann)
Effekt: 60W
Strøm: 3A
Hurtiglading: USB-C strømforsyning (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
Kabellengde: 2m
| Artikkelnr | e528599412fd32a61b07baf4d |
|---|---|
| Produkttype | Mobillader |
| Varemerke | SiGN |
| Kabel lengde | 2 m |
| Ampere | 3 A |
| Effekt | 30 W |
| Ladeport | USB-C |
| Antall utganger | 1x USB-C |
| Kontakt til enhet | USB-C |
| Kontakt til strømkilde | USB-C 1 |
Passer følgende smartphones:
- Google Pixel 10
- Google Pixel 10 Pro
- Google Pixel 10 Pro Fold
- Google Pixel 10 Pro XL
- Google Pixel 5
- Google Pixel 5A
- Google Pixel 6
- Google Pixel 6 Pro
- Google Pixel 6A
- Google Pixel 7
- Google Pixel 7 Pro
- Google Pixel 7A
- Google Pixel 8
- Google Pixel 8 Pro
- Google Pixel 8A
- Google Pixel Fold
- Google pixel 9
- Google pixel 9 XL
- Google pixel 9 pro
- Sony Xperia 1
- Sony Xperia 1 II
- Sony Xperia 1 III
- Sony Xperia 1 IV
- Sony Xperia 1 V
- Sony Xperia 1 VI
- Sony Xperia 1 VII
- Sony Xperia 10
- Sony Xperia 10 II
- Sony Xperia 10 III
- Sony Xperia 10 IV
- Sony Xperia 10 Plus
- Sony Xperia 10 V
- Sony Xperia 10 VI
- Sony Xperia 10 VII
- Sony Xperia 5
- Sony Xperia 5 II
- Sony Xperia 5 III
- Sony Xperia 5 IV
- Sony Xperia 5 V
- Sony Xperia L1
- Sony Xperia L2
- Sony Xperia L3
- Sony Xperia L4
- Sony Xperia XA1
- Sony Xperia XA1 Plus
- Sony Xperia XA1 Ultra
- Sony Xperia XA2
- Sony Xperia XA2 Plus
- Sony Xperia XA2 Ultra
- Sony Xperia XZ Premium
- Sony Xperia XZ1
- Sony Xperia XZ1 Compact
- Sony Xperia XZ2
- Sony Xperia XZ2 Compact
- Sony Xperia XZ2 Premium
- Sony Xperia XZ3
- Sony Xperia XZs
- ‹
- …