Batteri til Garmin Forerunner 410, 3.7V, 280 mAh


Item 1 of 1
Batteri til Garmin Forerunner 410, 3.7V, 280 mAh
Produktinformasjon
| Artikkelnr | 4bb21ddc5866fc42e529200dd |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128157267 |
| Spenning | 3,7 V |
| Batteri type | Li-ion |
| Passer til merke | Garmin |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 33,30 x 30,20 x 5,00 mm |
| Kapasitet | 280 mAh |
Batteriet erstatter:
- 361-00034-00
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Garmin Forerunner 405
- Garmin Forerunner 405CX
- Garmin Forerunner 410
- Garmin Forerunner 410CX
Vis alt
Kategorier
Kategorier:
Øvrige
Garmin Forerunner 410, 3.7V, 280 mAh
119 kr