Batteri til EB-BG850BBE for Samsung, 3.85V, 1860 mAh


Item 1 of 1
Batteri til EB-BG850BBE for Samsung, 3.85V, 1860 mAh
Produktinformasjon
| Artikkelnr | a4e13eff231b3547a36d50869 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128094944 |
| Spenning | 3,85 V |
| Batteri type | Li-ion |
| Passer til merke | Samsung |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 85,88 x 38,68 x 4,40 mm |
| Kapasitet | 1860 mAh |
Batteriet erstatter:
- EB-BG850BBC
- EB-BG850BBE
- EB-BG850BBU
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Samsung Galaxy Alpha
- Samsung Galaxy Alpha LTE-A
- Samsung SM-G850
- Samsung SM-G8508
- Samsung SM-G8508S
- Samsung SM-G8509v
- Samsung SM-G850A
- Samsung SM-G850F
- Samsung SM-G850T
- Samsung SM-S801
Vis alt
Vurderinger
C
Charles
2023-11-11
B
Bo
2023-10-28
I
Ingemar
2021-11-17
L
Lars
2021-06-15
T
Torbjörn
2021-02-16
- ‹
- …
Kategorier
Kategorier:
Samsung
EB-BG850BBE for Samsung, 3.85V, 1860 mAh
129 kr