Batteri til Doro 5861, 3,7, 1200mAh




Item 1 of 3
Batteri til Doro 5861, 3,7, 1200mAh
Produktinformasjon
| Artikkelnr | fbecaa0bdb0d02fc4d8d58c76 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128159520 |
| Spenning | 3,7 V |
| Batteri type | Li-ion |
| Passer til merke | Doro |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 53,00 x 33,90 x 5,70 mm |
| Kapasitet | 1200 mAh |
Batteriet erstatter:
- 380147
- DBAA-1000A
- DBO-1000A
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Doro 1370
- Doro 1372
- Doro 2404
- Doro 5860
- Doro 5861
- Doro 6040
- Doro 6041
- Doro 6060
- Doro 6060 ECO
- Doro 6061
- Doro 6820
- Doro 6821
- Doro 6821
- Doro 6880
- Doro 6881
- Doro 6881
- Doro 7439
- Doro DFB-0370
- Doro DFC-0390
Vis alt
Vurderinger
J
Jan-Eric
2026-03-05
J
Jan-Eric
2026-03-05
m
max
2026-01-07
2026-01-02
I
Ingrid
2026-01-02
- ‹
- …
Kategorier
Kategorier:
Mobilbatteri
Doro 5861, 3,7, 1200mAh
99 kr