Batteri til Dell Latitude 7202 Rugged Tablet etc


Item 1 of 1
Batteri til Dell Latitude 7202 Rugged Tablet etc
Produktinformasjon
| Artikkelnr | DEL721NB |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128152613 |
| Produkttype | Batteri |
| Spenning | 7,4 V |
| Batteri type | Li-ion |
| Passer til merke | Dell |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 104,00 x 62,82 x 14,90 mm |
| Kapasitet | 3400 mAh |
Batteriet erstatter:
- 0FH8RW
- 451-BCDH
- 7XNTR
- FH8RW
- J7HTX
- J82G5
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Dell Latitude 12 7202
- Dell Latitude 7202
- Dell Latitude 7202 Rugged Tablet
- Dell Latitude 7212
Vis alt
Vurderinger
J
Juha
2024-04-14
Kategorier
Kategorier:
DELL
Dell Latitude 7202 Rugged Tablet etc
699 kr