Lader til CHV-18WDM
Item 1 of 6
Lader til CHV-18WDM
Produktinformasjon
Laderen er kompatibelt med følgende modeller
Denne laderen passer til de fleste Ryobi LI-ION-, NI-CD/NiMH-batterier (12–18 V)
1. Europeisk AC-plugg
2. Inngang: 100V–240V
3. Utgangsspenning: 12V–18V
4. Utgangsstrøm: Li-ion 3A, Ni-CD/Ni-MH 2A
5. Effekt: 85W
| Artikkelnr | f51c208744e3c832985d074f5 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128175063 |
| Passer til merke | Ryobi |
| Mål | 154.30 x 106.10 x 66.00 mm |