Batteri til Apple iPad 8.3, 3.8V, 7700 mAh





Item 1 of 4
Batteri til Apple iPad 8.3, 3.8V, 7700 mAh
Produktinformasjon
| Artikkelnr | 2ed34f2c6e3515cab1ccced3d |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128162643 |
| Spenning | 3,8 V |
| Batteri type | Li-Polymer |
| Passer til merke | Apple |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 187,50 x 145,35 x 3,15 mm |
| Kapasitet | 7700 mAh |
Batteriet erstatter:
- 020-02507
- A2042
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Apple A1934
- Apple A1979
- Apple A1980
- Apple A2013
- Apple iPad 8.3
- Apple iPad Pro 11
- Apple iPad Pro 11 2018 3rd Gen
Vis alt
Kategorier
Kategorier:
iPad batteri
Apple iPad 8.3, 3.8V, 7700 mAh
399 kr