Batteri til AB18 for Intermec, 3.7V, 4400 mAh


Item 1 of 1
Batteri til AB18 for Intermec, 3.7V, 4400 mAh
Produktinformasjon
| Artikkelnr | ec973d230d8fb0a81fe0a0d18 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128080572 |
| Spenning | 3,7 V |
| Batteri type | Li-ion |
| Passer til merke | Intermec |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 90,86 x 41,70 x 24,75 mm |
| Kapasitet | 4400 mAh |
Batteriet erstatter:
- 1001AB01
- 1001AB02
- 318-046-001
- 318-046-011
- AB18
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Intermec CK70
- Intermec CK71
Vis alt
Kategorier
Kategorier:
Batteri for strekkodeskanner
AB18 for Intermec, 3.7V, 4400 mAh
429 kr