4LR44 (Varta), 6V


Item 1 of 1
4LR44 (Varta), 6V
Produktinformasjon
Effektivt og kompakt knappcellebatteri fra Varta som kan brukes til en rekke formål. Knappecellebatteriet kan brukes til enheter som medisinsk utstyr, leker, kalkulatorer, klokker, digitale kameraer og lignende.
Spesifikasjoner:
- Merke: Varta
- Produktlinje: Alkaline Special
- Batteritype: Alkalisk
- Batteristørrelse: V4034 / 4LR44
- Spenning: 6V
- Oppladbar: Nei
- Antall i pakken: 1
Kompatibilitet:
Passer i samme batterifack som 4LR44 (samme størrelse og spenning), men skiller seg i kjemi og ytelse.
4SR44 (sølvoksid) gir mer stabil spenning og lengre levetid, mens 4LR44 (alkalisk) har en mer varierende spenningskurve over tid.
| Artikkelnr | a273348f4d7bbff7daa70faad |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4008496274055 |
| Modell | 4LR44 |
| Produkttype | Batteri |
| Spenning | 6 V |
| Varemerke | Varta |
| Batteri type | Alkaline |
| Passer til merke | Varta |
| Vekt | 0,0116 |
| Mål | 25,2x13 mm |
| Bredde | 13 mm |
| Høyde | 25,2 mm |
:
- 1406SOP(Varta)
- 1414A(Varta)
- 28A(Varta)
- 28L(Varta)
- 2CR1/3N(Varta)
- 2CR11108(Varta)
- 4G13(Varta)
- 4LR44 (Varta)
- 4LR44P(Varta)
- 4MR44(Varta)
- 4NR44(Varta)
- 4NZ13(Varta)
- 4SR44(Varta)
- 7H34(Varta)
- A544(Varta)
- GP476A(Varta)
- HM-4C(Varta)
- K28A(Varta)
- K28L(Varta)
- KS28(Varta)
- L1325(Varta)
- L544 (Varta)
- PX28(Varta)
- PX28A(Varta)
- PX28AB(Varta)
- PX28L(Varta)
- PX4034(Varta)
- V28PX(Varta)
- V28PXL(Varta)
- V34PX(Varta)
- V4034PX(Varta)
Vis alt
Vurderinger
2025-11-28
B
Bruno-Liviu
2025-11-20
M
Marie
2025-01-16
H
Henrik
2024-10-31
M
Marie
2024-10-29
- ‹
Kategorier
Kategorier:
Alkaliske batterier
4LR44 (Varta), 6V
49 kr