Batteri til Verizon ADR6350VW, 3.7V, 1600 mAh


Item 1 of 1
Batteri til Verizon ADR6350VW, 3.7V, 1600 mAh
Produktinformasjon
| Artikkelnr | 5835e07788ea7c856da3341b7 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128069218 |
| Spenning | 3,7 V |
| Batteri type | Li-ion |
| Passer til merke | HTC |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 65,00 x 43,8 x 4,50 mm |
| Kapasitet | 1600 mAh |
Batteriet erstatter:
- 35H00152-04M
- 35H00152-05M
- BTR6350
- BTR6350B
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- HTC ADR6350
- HTC ADR6350VW
- HTC Droid Incredible 2
- HTC Droid Incredible II
- Verizon ADR6350
- Verizon ADR6350VW
- Verizon Droid Incredible 2
- Verizon Droid Incredible II
Vis alt
Kategorier
Kategorier:
HTC
Verizon ADR6350VW, 3.7V, 1600 mAh
169 kr