SiGN GaN Ultra Slim Lader Sammenleggbar 65W - Hvit







Item 1 of 6
SiGN GaN Ultra Slim Lader Sammenleggbar 65W - Hvit
Produktinformasjon
SiGN GaN Ultra Slim Lader Sammenleggbar 65W – Hvit
SiGN GaN Ultra Slim 65W er en kraftig og ultratynn lader som kombinerer høy effekt med et elegant design. Med en USB-C-port på opptil 65W (PD/PPS) og en USB-A-port på 18W kan du lade den bærbare datamaskinen, nettbrettet og smarttelefonen samtidig. Takket være det kompakte, sammenleggbare designet er den perfekt for reiser og hverdagsbruk.
Spesifikasjoner:
- Merke: SiGN
- Farge: Hvit
- Teknologi: GaN (galliumnitrid) – kompakt og effektiv
- Total utgangseffekt: 65 W (maks.)
- USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3,25A
- PPS: 5–20V/3A (maks. 65W)
- USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A (maks. 18W)
- Kombinert lading: USB-C1 + USB-A = 45 W + 18 W
- Produktstørrelse: 86 × 46 × 17,3 mm
- Inngang: 100–240V ~ 50/60Hz 1,5A
Viktige funksjoner til SiGN GaN Ultra Slim Charger 65W:
- Ultratynn design – enkel å bære i lommen eller vesken
- 65W USB-C PD/PPS – hurtiglader bærbar PC, nettbrett og mobil
- USB-C + USB-A – lad to enheter samtidig med 45 W + 18 W
- GaN-teknologi – mer effektiv, kjøligere og mer kompakt enn konvensjonelle ladere
| Artikkelnr | SN-ULTRATHIN65W |
|---|---|
| EAN / GTIN | 7350149979990 |
| Produkttype | Vegglader |
| Varemerke | SiGN |
| Farge | Hvit |
| Ampere | 3.25 A |
| Effekt | 65 W |
| Ladeport | USB-C, USB-A |
| Antall utganger | 1x USB-A, 1x USB-C |
Vis alt
Vurderinger
A
Adrian
2026-03-17
J
Johnny
2026-03-14
Den er perfekt for mitt bruk. Supert at den kan "slås" sammen og bli flat ved evt frakt.
Har kjøpt flere produkter fra SIGN fra dere,
Alle av ypperste kvalitet
J
John
2026-02-27
E
Edvard
2025-11-30
Kategorier
Kategorier:
USB C & Hurtiglader
iPhone 16 Pro Max Lader
Vegg lader 3A
iPhone 17 Pro Lader
iPhone 16 Pro Lader
iPhone Air Lader
iPhone 15 Lader
Kabler & Ladere
iPhone 15 Pro Max Lader
iPhone 17 Pro Max Lader
iPhone 15 Pro Lader
iPhone 16 Lader
iPhone 15 Plus Lader
iPhone 17 ladere
Vegglader
iPhone 16 Plus Lader
SiGN GaN Ultra Slim Lader Sammenleggbar 65W - Hvit
20%
239 kr