SiGN ekstrem hurtiglader Sony til 20W USB-C strømadapter + kabel 2m, 30W - svart


Item 1 of 1
SiGN ekstrem hurtiglader Sony til 20W USB-C strømadapter + kabel 2m, 30W - svart
Produktinformasjon
- SiGN hurtiglader med én port, 30 W - svart
- SiGN hurtigladekabel USB-C til USB-C 60W, 3A, PD, 2m - Svart
Hurtigladeadapter med én USB-C-port, effekt opptil 30 W. Bred kompatibilitet, egnet for Bluetooth-hodetelefoner, telefoner, nettbrett og bærbare datamaskiner. Med overstrømsvern, overspenningsvern, kortslutningsvern og brannsikker beskyttelse, trygg å bruke. Lader med mindre varme, høyere effektivitet. Kompakt og slitesterk, enkel å bære. Leveres med en SiGN-hurtigladekabel med USB-C i begge ender.
USB-C PD og QC
Lad opp i rekordhastigheter med både USB-C PD og Qualcomm Quick Charge 3.0. Med støtte for begge hurtigladeteknologiene er USB-kabelen klar for fremtiden.
Funksjoner:
- Inngang: 100–240 V, 50/60 Hz, 0,8 A
- PD-utgang: 5V=3A 9V=3A 12V=2,5A 15V=2A 20V=1,5A
- PPS: 3,3–11 V = 3 A 3,3–16 V = 2 A
- Effekt: 30W (maks.)
- Materiale: PC brannsikkert materiale
- Kabeltype: USB-C-kabel
- Kontakt 1: USB-C (hann)
- Kontakt 2: USB-C (hann)
- Strøm, kabel: 60W
- Strøm: 3A
- Hurtiglading: USB-C strømforsyning (PD), Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC)
- Kabellengde: 2m
- Farge: Svart
- Merke: SiGN
| Artikkelnr | SN-USBC-SONY |
|---|---|
| Produkttype | Mobillader |
| Varemerke | SiGN |
| Kabel lengde | 2 m |
| Ampere | 3 A |
| Effekt | 30 W |
| Ladeport | USB-C |
| Antall utganger | 1x USB-C |
| Kontakt til enhet | USB-C |
| Kontakt til strømkilde | USB-C 1 |
Vis alt
Kategorier
Kategorier:
Mobilladere
Xperia XZ Premium
Samsung Lader
Xperia 5 III
Xperia 1 IV
Vegg lader 3A
Xperia 10 IV
Xperia 10 III
Xperia XZ2 Compact
Xperia XZ1 Compact
Xperia 5 II
Xperia 10 II
Xperia XA2
Xperia XZ3
Xperia 1 III
Xperia 5
Xperia 1
Xperia XZ1
Xperia 5 IV
Xperia 10
iPhone Ladere
Xperia XZ2
Xperia L4
USB-C Lader
USB C & Hurtiglader
Xperia 1 II
SiGN ekstrem hurtiglader Sony til 20W USB-C strømadapter + kabel 2m, 30W - svart
149 kr