SiGN 100W lader, USB-C PD, hurtiglading, MacBook Air, iPhone etc. - Hvit






Item 1 of 5
SiGN 100W lader, USB-C PD, hurtiglading, MacBook Air, iPhone etc. - Hvit
Produktinformasjon
Oppdag SiGN 100W-laderen – en kraftig USB-C PD-lader som lader enhetene dine ekstra raskt! Perfekt for MacBook Air, iPhone og andre enheter som krever høy effekt. Den sikrer superrask lading av bærbare datamaskiner, nettbrett og smarttelefoner, noe som gir deg maksimal fleksibilitet hjemme, på kontoret eller på farten.
Spesifikasjoner:
- Merke: SiGN
- Farge: Hvit
- Materiale: Plast
- Størrelse: 35 x 50 x 68 mm
- Vekt: 150 g
- Inngang: 110–240 V, maks. 1,5 A
- Utgang USB-C: 100 W (20 V 5 A/15 V 3 A/12 V 3 A/9 V 3 A/5 V 3 A)
- PPS: 5–21V/5A
- Beskyttelse: OVP/OCP/OTP/OLP/SCP
- Kompatibel med: MacBook Air, iPhone, osv.
Fordeler med SiGN 100W lader – hvit
- Lader bærbare datamaskiner og andre enheter superraskt
- Kan håndtere selv krevende elektronikk
- Lett og praktisk størrelse for reiser
- Innebygd beskyttelse for økt sikkerhet
| Artikkelnr | SN-PD100W |
|---|---|
| EAN / GTIN | 7350171708551 |
| Produkttype | Vegglader |
| Varemerke | SiGN |
| Farge | Hvit |
| Ampere | 5 A |
| Effekt | 100 W |
| Ladeport | USB-C |
| Antall utganger | 1x USB-C |
Vis alt
Kategorier
SiGN 100W lader, USB-C PD, hurtiglading, MacBook Air, iPhone etc. - Hvit
379 kr