Batteri til Logitech WS600 etc erstatningsbatteri





Item 1 of 4
Batteri til Logitech WS600 etc erstatningsbatteri
Produktinformasjon
| Artikkelnr | LOS600SL |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128115830 |
| Spenning | 3,7 V |
| Batteri type | Li-ion |
| Passer til merke | Logitech |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 67,03 x 21,52 x 18,50 mm |
| Kapasitet | 2200 mAh |
Batteriet erstatter:
- 533-000122
- T11715170SWU
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Logitech UE ROLL
- Logitech UE ROLL 2
- Logitech UE Roll 1
- Logitech UE Roll Ears Boom
- Logitech WS600
- Logitech WS600BL
- Logitech WS600VI
Vis alt
Vurderinger
2024-06-07
Kategorier
Kategorier:
Batteri til høyttalere
Logitech WS600 etc erstatningsbatteri
169 kr