Batteri til JBL PartyBox 100 etc





Item 1 of 4
Batteri til JBL PartyBox 100 etc
Produktinformasjon
| Artikkelnr | JMB110XL |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128172871 |
| Spenning | 14,4 V |
| Batteri type | Li-ion |
| Passer til merke | JBL |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 106,00 x 104,50 x 26,50 mm |
| Kapasitet | 3400 mAh |
Batteriet erstatter:
- SUN-INTE-260
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- JBL PartyBox 100
Vis alt
Kategorier
Kategorier:
Batteri til høyttalere
JBL PartyBox 100 etc
669 kr