Batteri til DELL D420 / D430 etc






Item 1 of 5
Batteri til DELL D420 / D430 etc
Produktinformasjon
| Artikkelnr | DELL D420 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128028765 |
| Produkttype | Batteri |
| Spenning | 11,1 V |
| Batteri type | Li-ion |
| Passer til merke | Dell |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 276,50 x 80,00 x 14,80 mm |
| Kapasitet | 3600 mAh |
Batteriet erstatter:
- 312-0444
- 312-0445
- 451-10366
- GG428
- JG172
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Dell Latitude D420
- Dell Latitude D430
Vis alt
Vurderinger
E
Eric
2020-03-12
H
Hans
2020-03-09
H
Hans
2020-03-08
Kategorier
Kategorier:
DELL
DELL D420 / D430 etc
529 kr