VARTA litium-knappcellebatteri CR2032


Item 1 of 1
VARTA litium-knappcellebatteri CR2032
Produktinformasjon
Premium VARTA litium-knappcellebatterier designet for å gi pålitelig strøm til små elektroniske enheter. Batterier som gir høyest mulig ytelse for puls- og kontinuerlig utlading. Alle VARTA litium-knappcellebatterier er barnesikret pakket og oppfyller de høyeste sikkerhetsstandardene. Perfekt for ulike grunnleggende og smarte applikasjoner som nøkkelbrikker, fjernkontroller, vekter, smarthjem-enheter og mange flere små elektroniske enheter. Beste kvalitet og holdbarhet garantert.
Funksjoner::
- Merke: Varta
- Produktlinje: Litiummynt
- Batteritype: Knappcellebatteri
- Batteristørrelse: CR2032
- Antall i pakken: 1
| Artikkelnr | VA_CR2032 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4008496031979 |
| Oppladingsbar | Nej |
| Produkttype | Batteri |
| Tykkelse | 3,2 mm |
| Spenning | 3,0 V |
| Varemerke | Varta |
| Batteri type | Lithium |
| Passer til merke | Varta |
| Diameter | 20,0 mm |
:
- DL2032 (VARTA)
- E-CR2032 (VARTA)
- EA-2032C (VARTA)
- ECR2032 (VARTA)
- GP2184 (VARTA)
- KCR2032 (VARTA)
- KECR2032 (VARTA)
- KL2032 (VARTA)
- L14 (VARTA)
- L2032 (VARTA)
- LM2032 (VARTA)
- SR2032 (VARTA)
Vis alt
Vurderinger
B
Bela
2026-02-12
J
Jan
2026-01-19
Gode batterier. Rask levering.
2025-12-07
2025-08-26
R
Ronny
2025-05-29
- ‹
- …
Kategorier
Kategorier:
Knappcellebatterier
VARTA litium-knappcellebatteri CR2032
59 kr