Batteri til BL-6Q erstatningsbatteri


Item 1 of 1
Batteri til BL-6Q erstatningsbatteri
Produktinformasjon
| Artikkelnr | BL-6Q |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128027386 |
| Produkttype | Batteri |
| Spenning | 3.7 V |
| Batteri type | Li-ion |
| Passer til merke | Nokia |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 39,75 x 37,75 x 6,50 mm |
| Kapasitet | 800 mAh |
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Mobiado Classic 712 Stealth LE
- Mobiado Classic 712EM
- Mobiado Classic 712GCB
- Mobiado Classic 712ZAF
- Nokia 6700 Classic
- Nokia 6700 classic Illuvial
Vis alt
Vurderinger
2026-01-06
B
Barbro
2022-03-18
R
Radoslaw
2020-08-10
T
Tim
2018-06-06
Kategorier
Kategorier:
Nokia
BL-6Q erstatningsbatteri
119 kr