Batteri til Bang & Olufsen BeoLit 15 etc







Item 1 of 6
Batteri til Bang & Olufsen BeoLit 15 etc
Produktinformasjon
| Artikkelnr | BNL150XL |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128134039 |
| Spenning | 7,4 V |
| Batteri type | Li-ion |
| Passer til merke | Bang Olufsen |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 132,05 x 22,20 x 18,50 mm |
| Kapasitet | 3400 mAh |
Batteriet erstatter:
- J406/ICR18650NH-2S
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Bang & Olufsen BeoLit 15
- Bang & Olufsen BeoLit 17
- Bang & Olufsen BeoPlay A2
- Bang & Olufsen BeoPlay A2 Active
Vis alt
Vurderinger
M
Mikael
2025-12-12
D
Dag
2025-09-20
Rask levering men batterier var defekt ved ankomst så det er retunert og venter på ny eller penger tilbake.
C
Claes
2025-03-17
R
Robert
2025-02-19
P
Per
2024-08-05
- ‹
Kategorier
Kategorier:
Batteri til høyttalere
Bang & Olufsen BeoLit 15 etc
469 kr