Batteri til Apple iPod Nano 6th etc


Item 1 of 1
Batteri til Apple iPod Nano 6th etc
Produktinformasjon
| Artikkelnr | IPNA6SL |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128057703 |
| Spenning | 3,7 V |
| Batteri type | Li-Polymer |
| Passer til merke | Apple |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 35,06 x 15,49 x 2,27 mm |
| Kapasitet | 110 mAh |
Batteriet erstatter:
- 616-0531
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Apple iPod Nano 6th
- Apple ipod nano 6th generation
Vis alt
Kategorier
Kategorier:
Andre batterier
Apple iPod Nano 6th etc
169 kr