Batteri til FNB-115LIIS for Standard Horizon, 7.4V, 2550 mAh


Item 1 of 1
Batteri til FNB-115LIIS for Standard Horizon, 7.4V, 2550 mAh
Produktinformasjon
| Artikkelnr | 9965c299ce5fd87e04fe29ac8 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128164081 |
| Spenning | 7,4 V |
| Batteri type | Li-ion |
| Passer til merke | Standard Horizon |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 131,92 x 57,20 x 32,70 mm |
| Kapasitet | 2550 mAh |
Batteriet erstatter:
- FNB-115LIIS
- SBR-29LIIS
- SBR-45LI
- SBR-45LIIS
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Standard Horizon HX400
- Standard Horizon HX400IS
Vis alt
Kategorier
Kategorier:
Kommunikasjonsradio batteri
FNB-115LIIS for Standard Horizon, 7.4V, 2550 mAh
499 kr