Batteri til Asus Z010DA, 3.8V, 5000 mAh


Item 1 of 1
Batteri til Asus Z010DA, 3.8V, 5000 mAh
Produktinformasjon
| Artikkelnr | 4944bac88942fbd6bf0cdd628 |
|---|---|
| EAN / GTIN | 4894128120353 |
| Spenning | 3,8 V |
| Batteri type | Li-Polymer |
| Passer til merke | Asus |
| Overladingsbeskyttelse | Ja |
| Mål | 88,20 x 60,00 x 5,70m mm |
| Kapasitet | 5000 mAh |
Batteriet erstatter:
- C11P1508
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
- Asus Z010AD
- Asus Z010D
- Asus Z010DA
- Asus ZC550KL
- Asus ZenFone 5000
- Asus ZenFone 5000 Dual SIM TD-LTE
- Asus ZenFone Max Dual SIM TD-LTE
- Asus Zenfone Max
Vis alt
Kategorier
Kategorier:
Mobilbatteri
Asus Z010DA, 3.8V, 5000 mAh
139 kr